AGNIESZKA CZECH BLOG

facebook Instagram snapchat
Hej wszystkim! W niedziele wróciłam z wycieczki do stolicy Anglii. Jak było? Wspaniale! Ta metropolia to coś niezwykłego. Ludzi pełno na każdym kroku, w każdym sklepie, barze,ulicy, po prostu wszędzie. Pełno zabytków, opowieści o królach i królowych Anglii opowiadanych przez naszego przewodnika, a ja nadal nie mogła pojąć, że jestem w tym kraju. Miejsca, które odwiedziłam na pewno zapamiętam na długo, ale jest kilka które szczególnie mi się podobały, np. Madame Tussauds, Brighton, M&M's World,  nasz '5 gwiazdkowy hotel' hahahaah i każda z najbardziej znanych ikon londyńskich. Jedyną rzeczą, która mi się nie podobała i jej wprost nienawidzę jest metro. Można szybko nabawić się choroby, zawsze pełno ludzi.
Ogólnie Londyn to bardzo fajne miasto, jednak nie wiem czy chciałabym w nim zamieszkać. Chyba wybrałabym trochę spokojniejszą miejscowość, taką jak Brighton :)













Share
Tweet
Pin
Share
22 komentarze
PRZEPRASZAM ZA JAKOŚĆ


Jutro wyjeżdżam i tak jak obiecałam robię posta o pakowaniu. Nakręciłam dla Was filmik, z którego nie jestem zbytnio zadowolona, bo jakoś mojego aparatu + zachodzące słońce to nic dobrego. Jednak obietnicy trzeba dotrzymać, nawet na asku mi przypominano. Miałam dziś lekkie urwanie głowy, bo ciasto na pizze mi nie wyszło i musiałam zrobić drugie, przez co minęły kolejne 2 godziny. :)
Jedna z czytelniczek chciała, abym powiedziała coś więcej o moim obozie. Jest to wycieczka organizowana ode mnie ze szkoły. Co roku jest ona w inne miejsce, w tamtym roku Paryż, w tym Londyn, a w przyszłym Rzym. Ja zdecydowałam się na Londyn, ponieważ jest to miejsce, do którego raczej nigdy nie wybrałabym się z rodzicami ( nie znają angielskiego). Jedziemy na 10 dni i mieszkamy w warunkach trochę innych niż w domu. Otóż zamieszkamy w jak to nazywa nasza pani harcówce. Będzie ciężko, ale ja jadę tam dla zwiedzania, a nie na wypoczynek. A trochę tego będzie, bo odwiedzimy chyba każde warte zobaczenia miejsce :)

Jeżeli Wy także wyjeżdżacie na jakiś obóz, wycieczkę z rodziną to miłego wypoczynku! 
Był ktoś w Londynie, jak wrażenia ? :)
Share
Tweet
Pin
Share
18 komentarze


Hej, hej! Piszę do Was szybkiego posta, ponieważ wyjeżdżam. Jadę do Szczecina na 4 dni na regaty. Już nie mogę się doczekać, bo drugiego dnia odbędzie się Eska Music Awards! Zobaczę na scenie Honey, Ewelinę Lisowską, Margaret, Nelly Furtado i wiele wiele innych gwiazd polskiej sceny. Będzie też bardzo dużo innych atrakcji, ale to opowiem Wam jak już tam będę. Potem prosto ze Szczecina kieruję się na Niemcy. Zostanę tam prawdopodobnie do końca tygodnia. Niestety nie będę tam miała internetu, ale nie zapomnę porobić jakiś zdjęć na bloga :) A teraz lecę się pakować :3

Share
Tweet
Pin
Share
13 komentarze
Older Posts

About me

hosting19-letnia dziewczyna żyjąca w Polsce. Totalnie zakochana w meksykańskim jedzeniu, podróżowaniu, makijażu i dobrych serialach. Chcę znaleźć własną drogę do spełnienia najskrytszych marzeń!

WSPÓŁPRACA/COOPERATION

Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Napisz do mnie maila!

If you wanna cooperate with me, please send me an email!
agnieszka.czech13@op.pl


Follow Me

  • facebook
  • twitter
  • instagram

Labels

LIFESTYLE FASHION BEAUTY COOK COSMETICS TRAVEL INSPIRATION THOUGHTS

Blog Archive

Obserwatorzy

Wyświetlenia

Facebook Page

Agnieszka Czech

Popular Posts

zBLOGowani.pl

Created with by BeautyTemplates