PRZEPRASZAM ZA JAKOŚĆ
Jutro wyjeżdżam i tak jak obiecałam robię posta o pakowaniu. Nakręciłam dla Was filmik, z którego nie jestem zbytnio zadowolona, bo jakoś mojego aparatu + zachodzące słońce to nic dobrego. Jednak obietnicy trzeba dotrzymać, nawet na asku mi przypominano. Miałam dziś lekkie urwanie głowy, bo ciasto na pizze mi nie wyszło i musiałam zrobić drugie, przez co minęły kolejne 2 godziny. :)
Jedna z czytelniczek chciała, abym powiedziała coś więcej o moim obozie. Jest to wycieczka organizowana ode mnie ze szkoły. Co roku jest ona w inne miejsce, w tamtym roku Paryż, w tym Londyn, a w przyszłym Rzym. Ja zdecydowałam się na Londyn, ponieważ jest to miejsce, do którego raczej nigdy nie wybrałabym się z rodzicami ( nie znają angielskiego). Jedziemy na 10 dni i mieszkamy w warunkach trochę innych niż w domu. Otóż zamieszkamy w jak to nazywa nasza pani harcówce. Będzie ciężko, ale ja jadę tam dla zwiedzania, a nie na wypoczynek. A trochę tego będzie, bo odwiedzimy chyba każde warte zobaczenia miejsce :)
Jedna z czytelniczek chciała, abym powiedziała coś więcej o moim obozie. Jest to wycieczka organizowana ode mnie ze szkoły. Co roku jest ona w inne miejsce, w tamtym roku Paryż, w tym Londyn, a w przyszłym Rzym. Ja zdecydowałam się na Londyn, ponieważ jest to miejsce, do którego raczej nigdy nie wybrałabym się z rodzicami ( nie znają angielskiego). Jedziemy na 10 dni i mieszkamy w warunkach trochę innych niż w domu. Otóż zamieszkamy w jak to nazywa nasza pani harcówce. Będzie ciężko, ale ja jadę tam dla zwiedzania, a nie na wypoczynek. A trochę tego będzie, bo odwiedzimy chyba każde warte zobaczenia miejsce :)
Jeżeli Wy także wyjeżdżacie na jakiś obóz, wycieczkę z rodziną to miłego wypoczynku!
Był ktoś w Londynie, jak wrażenia ? :)
