AGNIESZKA CZECH BLOG

facebook Instagram snapchat
Hej pysie!:*
Dziś jest jeden z tych dni gdy jestem z siebie mega dumna. Dlaczego? Dokładnie 13 sierpnia 2011 roku założyłam tego bloga. Nigdy nie sądziłam, że aż tyle będę go prowadzić. Czyta go dość spora ilość ludzi z czego się bardzo, bardzo cieszę. Codziennie wchodząc na blogspota uśmiech od razu pojawia się na mojej twarzy widząc te komentarze, ilość wejść. Gdyby nie wy nie wiem czy chciałoby mi się nadal go prowadzić, więc dziękuję Wam. Kocham moich czytelników i tych starych i nowych ♥ Mam nadzieję, że będzie Was jeszcze więcej!

Przechodząc do drugiego tematu posta, tak jak obiecałam chcę Wam zdać małą relację z mojej wizyty w Szczecinie. Od 2 do 6 sierpnia nad Odrą odbyła się wielka impreza zwana jako Finał Regat Wielkich Żaglowców. Do portu przypłynęły statki z różnych zakamarków świata. Mi udało się wejść na jeden, należał on do jakiś meksykanów albo arabów, sama nie jestem pewna. Widok statków był zapierający dech w piersiach, ale ja aż tak się nimi nie zachwycałam. Nie jestem fanką żeglarstwa, ale mój tata był w siódmym niebie. Ja natomiast korzystałam z innych atrakcji. Byłam z siostrą na największej karuzeli jaka tam była, poszłam na Eska Music Awards. Ktoś z Was może także tam był? :)
















W piątek wyjeżdżam na obóz do Londynu i zastanawiam się czy chcecie, abym zrobiła post, może filmik jak się pakuję ? Jeżeli macie pomysły na jakieś posty czy filmik to piszcie śmiało pod postem : D
Share
Tweet
Pin
Share
10 komentarze
Cześć i czołem :)
Wróciłam z mojej podróży jednak w tym poście nie pokaże Wam zdjęć ani nic nie będę opisywała, bo nie chciało mi się ogarnąć tych zdjęć. Obiecuję, że w przeciągu następnych dni to zrobię i opublikuję o tutaj :)
W czasie mojej wycieczki oczywiście nie obeszło się bez zrobienia zakupów. Pierwsze zrobiłam w Szczecinie. Chodziłam wraz z Madzią po Kaskadzie dobrych kilka godzin. Pogoda dopisywała aż za bardzo a ja przez to byłam jeszcze bardziej zmęczona. Jednak jestem zadowolona z zakupów oraz ze wspólnie spędzonego czasu z przyjaciółką. Na następnych byłam już w innym kraju, a dokładniej w Niemczech. Wybraliśmy się do Bremen, a dokładniej do centrum handlowego, w którym znajduję się Primark. Wspaniały sklep, wspaniałe ciuchy, tak mało pieniędzy do wykorzystania. Żałuję, że nie mogłam wziąć każdej rzeczy jaką tam dotknęłam. A oto moje nowości :




sweter - reserved | spódnica - river island | bluzki - primark, new look, new yorker
szorty - primark | spodnie - primark | buty - primark | biżuteria - primark 
Share
Tweet
Pin
Share
12 komentarze


Hej, hej! Piszę do Was szybkiego posta, ponieważ wyjeżdżam. Jadę do Szczecina na 4 dni na regaty. Już nie mogę się doczekać, bo drugiego dnia odbędzie się Eska Music Awards! Zobaczę na scenie Honey, Ewelinę Lisowską, Margaret, Nelly Furtado i wiele wiele innych gwiazd polskiej sceny. Będzie też bardzo dużo innych atrakcji, ale to opowiem Wam jak już tam będę. Potem prosto ze Szczecina kieruję się na Niemcy. Zostanę tam prawdopodobnie do końca tygodnia. Niestety nie będę tam miała internetu, ale nie zapomnę porobić jakiś zdjęć na bloga :) A teraz lecę się pakować :3

Share
Tweet
Pin
Share
13 komentarze
Older Posts

About me

hosting19-letnia dziewczyna żyjąca w Polsce. Totalnie zakochana w meksykańskim jedzeniu, podróżowaniu, makijażu i dobrych serialach. Chcę znaleźć własną drogę do spełnienia najskrytszych marzeń!

WSPÓŁPRACA/COOPERATION

Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Napisz do mnie maila!

If you wanna cooperate with me, please send me an email!
agnieszka.czech13@op.pl


Follow Me

  • facebook
  • twitter
  • instagram

Labels

LIFESTYLE FASHION BEAUTY COOK COSMETICS TRAVEL INSPIRATION THOUGHTS

Blog Archive

Obserwatorzy

Wyświetlenia

Facebook Page

Agnieszka Czech

Popular Posts

zBLOGowani.pl

Created with by BeautyTemplates