Hej wszystkim! W niedziele wróciłam z wycieczki do stolicy Anglii. Jak było? Wspaniale! Ta metropolia to coś niezwykłego. Ludzi pełno na każdym kroku, w każdym sklepie, barze,ulicy, po prostu wszędzie. Pełno zabytków, opowieści o królach i królowych Anglii opowiadanych przez naszego przewodnika, a ja nadal nie mogła pojąć, że jestem w tym kraju. Miejsca, które odwiedziłam na pewno zapamiętam na długo, ale jest kilka które szczególnie mi się podobały, np. Madame Tussauds, Brighton, M&M's World, nasz '5 gwiazdkowy hotel' hahahaah i każda z najbardziej znanych ikon londyńskich. Jedyną rzeczą, która mi się nie podobała i jej wprost nienawidzę jest metro. Można szybko nabawić się choroby, zawsze pełno ludzi.
Ogólnie Londyn to bardzo fajne miasto, jednak nie wiem czy chciałabym w nim zamieszkać. Chyba wybrałabym trochę spokojniejszą miejscowość, taką jak Brighton :)
Ogólnie Londyn to bardzo fajne miasto, jednak nie wiem czy chciałabym w nim zamieszkać. Chyba wybrałabym trochę spokojniejszą miejscowość, taką jak Brighton :)

