AGNIESZKA CZECH BLOG

facebook Instagram snapchat
Hej wszystkim! W niedziele wróciłam z wycieczki do stolicy Anglii. Jak było? Wspaniale! Ta metropolia to coś niezwykłego. Ludzi pełno na każdym kroku, w każdym sklepie, barze,ulicy, po prostu wszędzie. Pełno zabytków, opowieści o królach i królowych Anglii opowiadanych przez naszego przewodnika, a ja nadal nie mogła pojąć, że jestem w tym kraju. Miejsca, które odwiedziłam na pewno zapamiętam na długo, ale jest kilka które szczególnie mi się podobały, np. Madame Tussauds, Brighton, M&M's World,  nasz '5 gwiazdkowy hotel' hahahaah i każda z najbardziej znanych ikon londyńskich. Jedyną rzeczą, która mi się nie podobała i jej wprost nienawidzę jest metro. Można szybko nabawić się choroby, zawsze pełno ludzi.
Ogólnie Londyn to bardzo fajne miasto, jednak nie wiem czy chciałabym w nim zamieszkać. Chyba wybrałabym trochę spokojniejszą miejscowość, taką jak Brighton :)













Share
Tweet
Pin
Share
22 komentarze
Older Posts

About me

hosting19-letnia dziewczyna żyjąca w Polsce. Totalnie zakochana w meksykańskim jedzeniu, podróżowaniu, makijażu i dobrych serialach. Chcę znaleźć własną drogę do spełnienia najskrytszych marzeń!

WSPÓŁPRACA/COOPERATION

Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Napisz do mnie maila!

If you wanna cooperate with me, please send me an email!
agnieszka.czech13@op.pl


Follow Me

  • facebook
  • twitter
  • instagram

Labels

LIFESTYLE FASHION BEAUTY COOK COSMETICS TRAVEL INSPIRATION THOUGHTS

Blog Archive

Obserwatorzy

Wyświetlenia

Facebook Page

Agnieszka Czech

Popular Posts

zBLOGowani.pl

Created with by BeautyTemplates