AGNIESZKA CZECH BLOG

facebook Instagram snapchat

Hej! Wczorajszy dzień był tym, na który czeka chyba każdy z nas. Prezenty, tort, przyjaciel, rodzina, jedzonko, słodycze...URODZINY! Wczoraj skończyłam 15 lat i szczerze nie czuję żadnej różnicy. Nadal jestem tą samą osobą co kilka dni temu i chyba nic, a nic tego nie zmieni (a bynajmniej mam taką nadzieję :)). Z okazji wieku kiedy można mieć legalnie chłopaka jak to mówi tata jednej z moich koleżanek, wyprawiłam przyjęcie. Przyszły dziewczyny, pojadłyśmy, a raczej napchałyśmy się daniami przyszykowanymi przez moją mamę, pośmiałyśmy się, powygłupiałyśmy i pogadałyśmy. Ciesze się, że właśnie tak spędziłam te urodziny.
Dostałam od dziewczyn rewelacyjne prezenty, a mówiąc głębiej jest to płyta Cher Lloyd, śliczne świeczki, naszyjnik z wieżą Eiffela, kilka kosmetyków i czekolada. Od rodziców i dziadków jak zawsze trochę pieniędzy. 





Share
Tweet
Pin
Share
18 komentarze

Wczoraj w nocy postanowiłam obejrzeć film. Ciężko było wybrać, bo na prawdę dużo ich już widziałam. Ostateczny wybór padł na Mean Girls, inaczej znany jako Wredne Dziewczyny. Jeśli się nie mylę, rok temu dałam recenzje drugiej części tego filmu, więc teraz dam pierwszej. 
Film jest o nastoletniej Cady (Lindsay Lohan), która przez 12 lat uczuła się w domu, ponieważ wraz z rodzicami mieszkała w Afryce. Gdy jej rodzice dostają ofertę pracy w Ameryce, wracają tam, a ona idzie do prawdziwego liceum. Dziewczyna trafia do dwóch grup - dziwaków oraz najpopularniejszych dziewczyn w szkole. Nieoczekiwanie Cady staje 'królowej' szkoły na drodzę, ta bierze ją pod swoje skrzydła i robi z niej drugą siebie.
Film na prawdę mi się podobał, momentami był naprawdę śmieszny. Zdziwiona najbardziej byłam jednak tym, że to jak w nim się ubierano jest teraz znów modne. :)





POLECAM :3
Share
Tweet
Pin
Share
12 komentarze
Hej! Od razu przepraszam za to, że od tygodnia się nie odzywałam. Nie miałam pomysłów ani chęci na pisanie + doszło do tego lekkie przeziębienie, które psuło mi humor. Ale wróciłam i mam zamiar się zmotywować do dalszego pisania! Nie mam zdjęć więc jako temat posta wybrałam sobie coś co uwielbiam robić, gdy mam wolne, mówię o oglądaniu seriali. Kiedyś nigdy bym nie pomyślała, że kiedykolwiek w życiu będę mogła się wciągnąć w jakiś serial, a tu proszę jest ich nawet więcej niż jeden. Głównie oglądam amerykańskie seriale dramatyczne, takie właśnie lubię najbardziej :)

Pretty Little Liars
PLL jest jednym z najbardziej popularnych seriali wśród nastolatków. Opowiada historię  przyjaciółek. Kiedy jedna z nich znika w niewyjaśnionych okolicznościach, na światło dzienne wychodzą największe sekrety pozostałych dziewczyn, a to wszystko za sprawą tajemniczej osoby podpisujących się jako "A". Usiłuję ono zniszczyć życię Arii, Hanny, Spencer i Emily, czyli głównych bohaterek serialu. Teraz leci już 4 sezon, a ja ani trochę nie domyślam się kto może być A. Serial ten jest moim ulubionym i gorąco go polecam każdej dziewczynie, książki również :)

Awkward - Inna
Jenna Hamilton to zwykła, trochę zakompleksiona nastolatka. Wyróżnia ją to, że wieczorami bloguje o swoich problemach i rozterkach.  Jednak wszystko się zmienia gdy przypadkowo ulega niegroźnemu wypadkowi, który wygląda.... jak próba samobójcza. Od tego momentu życie Jenny zmienia się - zaczyna na niej ciążyć stygmat dziewczyny z poważnymi problemami, co budzi zainteresowanie innych uczniów. Serial jest emitowany na programie MTV, ale polecam także oglądanie na internecie z napisami. W październiku ruszy druga część 3 sezonu.


The Fosters
Szkolna wicedyrektor Lena Adams i policjantka Stef Foster to para lesbijek mieszkających w San Diego.Kobiety wychowują 16-letniego Brandona, biologicznego syna Stef z poprzedniego związku, 15-letnie bliźnięta Jesusa i Marianę, dla których są rodziną zastępczą. Lena decyduję się przygarnąć Callie - 16 letnią dziewczynę z zakładu poprawczego.
Może opis fabuły nie jest jakiś zaskakujący, ale na prawdę zachęcam do obejrzenia przynajmniej jednego odcinka.


Devious Maids
Życie kilku latynoskich pokojówek, które pracują pośród bogaczy z Beverly Hills. W serialu toczy się kilka wątków, ale jednym głównym jest zabójstwo jednej z pokojówek.
Jeżeli ktoś lubi dramaty i seriale nie tylko o młodych dziewczynach, to serdecznie polecam. Mnie wciągnął po pierwszym odcinku. (zachęcił mnie także jeden z aktorów, który występuję także w PLL jako Jason :) )



Glee
Nauczyciel hiszpańskiego, w jednej z amerykańskich szkół średnich, Will Schuester, chcąc przywrócić szkolny chór do dawnej świetności, postanawia zostać jego kierownikiem. Nie spodziewa się tylko przeciwności jakim będzie musiał stawić czoło: od niechęci uczniów, do podłych intryg trenerki drużyny cheerleaderek.
Serial ten jest ze mną dopiero od kilku dni, ale jest właśnie tym czego szukałam już dłuższy czas. Uwielbiam filmy, w których śpiewają, tańczą i borykają się z młodzieńczymi problemami. 
Share
Tweet
Pin
Share
26 komentarze
Older Posts

About me

hosting19-letnia dziewczyna żyjąca w Polsce. Totalnie zakochana w meksykańskim jedzeniu, podróżowaniu, makijażu i dobrych serialach. Chcę znaleźć własną drogę do spełnienia najskrytszych marzeń!

WSPÓŁPRACA/COOPERATION

Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Napisz do mnie maila!

If you wanna cooperate with me, please send me an email!
agnieszka.czech13@op.pl


Follow Me

  • facebook
  • twitter
  • instagram

Labels

LIFESTYLE FASHION BEAUTY COOK COSMETICS TRAVEL INSPIRATION THOUGHTS

Blog Archive

Obserwatorzy

Wyświetlenia

Facebook Page

Agnieszka Czech

Popular Posts

  • ZACZĘŁO SIĘ...
    Pewnie nie wiecie, ale zaczęła się SZKOŁA! W tym roku zaczęłam swój 'ostatni rok nauki' - oficjalnie jestem maturzystką. Nadal n...
  • WISHLIST - BIKINI
    Oficjalnie od tygodnia (nieoficjalnie od dwóch tygodni) mam WAKACJE! Najdłuższe wakacje w moim życiu, w pełni zasłużone oczywiście. Piękna ...
  • 32 DNI DO ZGROZY
    Trzy lata liceum minęły mi tak szybko. Zaklimatyzowanie na początku było trudne, a zmiana klasy w drugiej jeszcze trudniejsza. Rozszerzo...
zBLOGowani.pl

Created with by BeautyTemplates