Jak tam u Was? Mi dni niesamowicie szybko lecą, nawet nie zauważyłam kiedy z piątku zrobił nam się już wtorek. Dopiero co latałam po ulicach Poznania, a już jutro będę szykowała się do jednodniowego wyjazdu do stolicy Niemiec. Jedziemy tam ze szkoły pozwiedzać Berlin oraz zobaczyć jedną z najpopularniejszych rzeczy w okresie świątecznym, inaczej mówiąc Weihnachtsmarkt (pozdrawiam serdecznie Ewele na jej życzenie!:*). Nad ulicami zapalone są tysiące małych, święcących lampeczek, na ulicach stragany z świątecznymi dekoracjami i typowo niemieckimi przekąskami. Chociaż jeżdżę do Niemiec od 5. roku życia, jeszcze nigdy nie miałam okazji być w Berlinie, więc jest to dla mnie coś niezwykłego, bo chciałam tam pojechać od małego :)
Rodzice pozwolili mi w tym roku samej wybrać sobie prezent z okazji zbliżającego się święta -Mikołajków!
Od razu wiedziałam co chcę, więc raz, dwa zamówiłam to na stronie empika i czekałam grzecznie na dzień, w którym wyślą mi e-mail, że już mogę odebrać swój prezent. Będąc w piątek w Poznaniu poleciałam szybciutko do empika i odebrałam go. Teraz jestem szczęśliwą posiadaczką trzeciego albumu One Direction, który jest niesamowity. Ich piosenek mogę słuchać dzień i noc, w ogóle mi się nie nudzą. Jest to najlepszy prezent mikołajkowy jaki dostałam w ciągu 15 lat! Nie żartuję, serio :)




