AGNIESZKA CZECH BLOG

facebook Instagram snapchat
Hej kochani!
Jak tam u Was? Mi dni niesamowicie szybko lecą, nawet nie zauważyłam kiedy z piątku zrobił nam się już wtorek. Dopiero co latałam po ulicach Poznania, a już jutro będę szykowała się do jednodniowego wyjazdu do stolicy Niemiec. Jedziemy tam ze szkoły pozwiedzać Berlin oraz zobaczyć jedną z najpopularniejszych rzeczy w okresie świątecznym, inaczej mówiąc Weihnachtsmarkt (pozdrawiam serdecznie Ewele na jej życzenie!:*). Nad ulicami zapalone są tysiące małych, święcących lampeczek, na ulicach stragany z świątecznymi dekoracjami i typowo niemieckimi przekąskami. Chociaż jeżdżę do Niemiec od 5. roku życia, jeszcze nigdy nie miałam okazji być w Berlinie, więc jest to dla mnie coś niezwykłego, bo chciałam tam pojechać od małego :)
Rodzice pozwolili mi w tym roku samej wybrać sobie prezent z okazji zbliżającego się święta -Mikołajków!
Od razu wiedziałam co chcę, więc raz, dwa zamówiłam to na stronie empika i czekałam grzecznie na dzień, w którym wyślą mi e-mail, że już mogę odebrać swój prezent. Będąc w piątek w Poznaniu poleciałam szybciutko do empika i odebrałam go. Teraz jestem szczęśliwą posiadaczką trzeciego albumu One Direction, który jest niesamowity. Ich piosenek mogę słuchać dzień i noc, w ogóle mi się nie nudzą. Jest to najlepszy prezent mikołajkowy jaki dostałam w ciągu 15 lat! Nie żartuję, serio :)

Share
Tweet
Pin
Share
19 komentarze


Hej!
Jak dawno mnie tu nie było, ciekawe czy ktoś tęsknił. Nie odzywałam się na blogu z powodu małej niechęci do pisania i braku pomysłów. Przepraszam za to i postaram się zmobilizować do częstszego pisania. 
Wczoraj wraz z uczniami naszej szkoły byłam na wycieczce w Poznaniu. Chodziliśmy po Starym Rynku, gdzie jakiś dziadek zaczął gonić i gadać do połowy osób z grupy. Był na prawdę straszny! Potem ruszyliśmy do Muzeum Narodowego, gdzie uczestniczyliśmy w pewnych warsztatach na temat podrabiania dzieł sztuki. Podzielili nas w grupy i mieliśmy kilka zadań do zrobienia jako grupa. Ganialiśmy po muzeum i bardzo dobrze się bawiliśmy. Spędziliśmy 3 godziny latając po Starym Browarze, gdzie jedliśmy obiadek, piłyśmy kawkę i latałyśmy po sklepach. Na koniec coś co było głównym powodem naszej wycieczki, czyli spektakl pt."Hamlet". Podobał mi się jednak ten, na którym byliśmy wiosną zrobił na mnie większe wrażenie. Ogólnie wycieczkę zaliczam do bardzo udanych, bo wszystkiemu towarzyszył nam śmiech, zabawa i fajne towarzystwo. Już za nie cały tydzień następna, tym razem do Berlina, której nie mogę się wprost doczekać!







Share
Tweet
Pin
Share
14 komentarze
Cześć i czołem pyśki!
Dziś dostałam od mamy na lekcjach sms-a, który znacząco poprawił mi humor. Jego treść to: "Jest plecak". Otóż we wtorek zamówiłam sobie nowy plecak do szkoły. Idealnego szukałam w całym internecie, aż w końcu udało mi się go znaleźć na stornie vans-shop.pl ten właściwy i to w dobrej cenie. Jestem mega zadowolona z przesyłki, bo plecak dostałam po niespełna 2 dniach i jest taki sam jak na zdjęciu. Mam nadzieję, że będzie dobrze mi służył w tym roku szkolnym :)


bluzka - lidl | spódnica - H&M | plecak - vans-shop.pl
Share
Tweet
Pin
Share
30 komentarze
Older Posts

About me

hosting19-letnia dziewczyna żyjąca w Polsce. Totalnie zakochana w meksykańskim jedzeniu, podróżowaniu, makijażu i dobrych serialach. Chcę znaleźć własną drogę do spełnienia najskrytszych marzeń!

WSPÓŁPRACA/COOPERATION

Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Napisz do mnie maila!

If you wanna cooperate with me, please send me an email!
agnieszka.czech13@op.pl


Follow Me

  • facebook
  • twitter
  • instagram

Labels

LIFESTYLE FASHION BEAUTY COOK COSMETICS TRAVEL INSPIRATION THOUGHTS

Blog Archive

Obserwatorzy

Wyświetlenia

Facebook Page

Agnieszka Czech

Popular Posts

  • ZACZĘŁO SIĘ...
    Pewnie nie wiecie, ale zaczęła się SZKOŁA! W tym roku zaczęłam swój 'ostatni rok nauki' - oficjalnie jestem maturzystką. Nadal n...
  • WISHLIST - BIKINI
    Oficjalnie od tygodnia (nieoficjalnie od dwóch tygodni) mam WAKACJE! Najdłuższe wakacje w moim życiu, w pełni zasłużone oczywiście. Piękna ...
  • 32 DNI DO ZGROZY
    Trzy lata liceum minęły mi tak szybko. Zaklimatyzowanie na początku było trudne, a zmiana klasy w drugiej jeszcze trudniejsza. Rozszerzo...
zBLOGowani.pl

Created with by BeautyTemplates