Cześć i czołem pyśki!
Dziś dostałam od mamy na lekcjach sms-a, który znacząco poprawił mi humor. Jego treść to: "Jest plecak". Otóż we wtorek zamówiłam sobie nowy plecak do szkoły. Idealnego szukałam w całym internecie, aż w końcu udało mi się go znaleźć na stornie vans-shop.pl ten właściwy i to w dobrej cenie. Jestem mega zadowolona z przesyłki, bo plecak dostałam po niespełna 2 dniach i jest taki sam jak na zdjęciu. Mam nadzieję, że będzie dobrze mi służył w tym roku szkolnym :)
Dziś dostałam od mamy na lekcjach sms-a, który znacząco poprawił mi humor. Jego treść to: "Jest plecak". Otóż we wtorek zamówiłam sobie nowy plecak do szkoły. Idealnego szukałam w całym internecie, aż w końcu udało mi się go znaleźć na stornie vans-shop.pl ten właściwy i to w dobrej cenie. Jestem mega zadowolona z przesyłki, bo plecak dostałam po niespełna 2 dniach i jest taki sam jak na zdjęciu. Mam nadzieję, że będzie dobrze mi służył w tym roku szkolnym :)
bluzka - lidl | spódnica - H&M | plecak - vans-shop.pl


