AGNIESZKA CZECH BLOG

facebook Instagram snapchat

Open'er Festival to chyba największe muzyczne wydarzenie w Polsce. Co roku na przełomie czerwca/lipca na lotnisku Gdynia-Kosakowo organizowany jest festiwal. Cztery sceny przez cztery dni rozbrzmiewają przeróżnymi melodiami, a tuż pod nimi ludzie z całej Europy (a może i świata) tańczący i śpiewający znane im kawałki. W tym roku pojechałam na trzeci dzień imprezy. Czemu tylko na jeden dzień? Otóż owego dnia występował jeden z moich ulubionych artystów - The Weeknd, a jego koncertu nie mogłam sobie odpuścić, natomiast reszta lineup'u mnie nie zachwyciła.

Kilka godzin wcześniej na tej samej scenie wystąpili także The Dumplings, Prophets of Rage i Mac Miller. Pierwszy zespół był idealnym, spokojnym wstępem do całego wieczoru, Mac rozgrzał nas w ten ponury dzień, natomiast koncert Prophets of Rage wywołał spory zamęt pod sceną (fale, pogo, ścisk i ja pośrodku tego modląca się, aby znów nie oberwać z buta w twarz). No i nadszedł The Weeknd...Jeśli będziecie mieli kiedyś okazję jechać na koncert Abla, od razu kupujcie bilety. Facet brzmi tak samo jak na płycie, a może nawet i lepiej. Przy każdej piosence świetnie się bawiłam (pomimo ścisku jaki panował pod sceną), krzyczałam, tańczyłam i skakałam jak tylko mogłam. Po liczbie zgromadzonych ludzi przy Main Stage'u można śmiało powiedzieć, że każdy fan czy też nie bardzo dobrze spędził czas. Dla mnie jako fanki były to chwile niezapomniane i już nie mogę się doczekać obiecanego przyszłorocznego koncertu.
Oprócz deszczowej pogody i paru przeciwności losu, które stawały mi na drodze, zaliczam ten dzień do jednego z najlepszych w moim życiu. Kolejny punkt z mojej listy odhaczony!




Share
Tweet
Pin
Share
2 komentarze

Nie lubię związków, szczególnie w młodym wieku. Są bardzo zobowiązujące, a przecież młodość jest po to, aby się wyszaleć. Jednak mam czasami chwilę słabości i uczucia wygrywają, widząc piękne niebieskie oczy, koronkowe sukienki i......Warszawę. 
Idziesz ulicą, jesteś tylko Ty i milion innych ludzi, o których nie masz zielonego pojęcia. Nie zapominajmy o ciągłym ruchu ulicznym i hałasie, który towarzyszy Ci zawsze i wszędzie. Przeskakujesz z jednego miejsca w drugie. Używasz do tego przeróżnych środków transportu. W między czasie przeglądasz wszystkie social media i łapiesz kilka pokemonów, które pojawiły się na twojej drodze. Gdy już znudzi Ci się ekran twojego wypasionego (to takie zabawne słowo) telefonu, podnosisz wzrok i dostrzegasz coś pięknego. Czujesz się jak Carrie Bradshaw w Wielkim Jabłku po raz pierwszy. Jedyna różnica? Twoje jabłko jest odrobinę mniejsze, ale wcale nie gorsze. Znajdujesz się w samym centrum państwa polskiego. Wokół piękne budynki, parki, w których non stop coś się dzieje. Idąc chodnikiem mijasz Niemca, Turka, Anglika, Rosjanina i wielu wielu innych. Masz wszystko pod nosem, co tylko zapragniesz. Czujesz się jak ryba w wodzie. Tak to twoje miejsce na świecie, to tu właśnie należysz. Kocham Cię Warszawo, jestem Tobą totalnie zauroczona!




















ZAPRASZAM DO POLUBIENIA MOICH SOCIAL MEDIA
FANPAGE NA FACEBOOKU | INSTAGRAM  
SNAPCHAT - agashippsta
Share
Tweet
Pin
Share
2 komentarze

Muszę się Wam do czegoś przyznać....jestem serialomaniaczką. Dajcie mi wygodne łóżko, jakieś przekąski, dwie butelki wody, a zniknę na calutki dzień. Oglądanie seriali stało się w pewnym sensie moją codzienną rutyną albo uzależnieniem. W ciągu 4 lat, bo właśnie cztery lata temu obejrzałam pierwszy odcinek Pretty Little Liars, moje życie odrobinę się zmieniło. Nie nudzę się w deszczowe, zimne dni, mam więcej tematów do rozmów ze znajomymi, oszalałam na punkcie niektórych aktorów, a i może odrobinkę oszalałam. Z tym szaleństwem nie żartuję, czasami gdy zbyt wciągnę się w serial, mam wrażenie, że akcja z ekranu toczy się w realnym życiu, moim życiu (ewentualnie w śnie). No proszę Was, kto nie chciałby mieć życie jak słynne Kłamczuchy, zamieniać się w wilkołaka albo wampira, który posiada nadprzyrodzone moce albo mieć do czynienia z duchami. Chyba większość skojarzyła przywołane seriale (a jak nie to musicie je obejrzeć!), więc przejdźmy do takich, które idealnie nadają się na wakacyjną nudę i wciągną Was od pierwszego odcinka.









PAMIĘTAJCIE O PRZEKĄSKACH I MIŁEGO OGLĄDANIA
Share
Tweet
Pin
Share
6 komentarze
WAKACJE! WAKACJE! WAAAAAKACJE! Czyż to nie cudownie znów przywitać wakacje? Chociaż pogoda jak na razie nie zadowala, czuję że niedługo będziemy wszyscy narzekać na upał i spaloną skórę. Chyba jeszcze nigdy tak bardzo nie czekałam na te dwa miesiące tak jak teraz. Liceum jest męczące i to nawet bardzo. Spędziłam wiele wieczorów przy książkach, raz szło mi dobrze raz trochę gorzej, ale nigdy się nie poddawałam. Ze swoich wyników jestem zadowolona, jednak wiem, że gdybym się bardziej postarała mogłoby być lepiej. Jednak to nie czas na użalanie, co było minęło teraz liczy się tylko to co teraz. 

Tegoroczne wakacje zapowiadają się bardzo obiecująco.Za 6 dni spełni się moje kolejne marzenie i wezmę udział w moim pierwszym w życiu festiwalu - Open'erze. Główną przyczyną jest koncert Years & Years, zespołu który zawładnął moim życiem prawie tak samo jak One Direction. Mam też kilka innych planów, lecz stawiam głównie na spontaniczność. Nie przedłużając już, nie ważne jak, gdzie i z kim spędzacie wakacje mam nadzieję, że będą cudowne i niezapomniane! Poznajcie nowych ludzi, przeżywajcie przygody i nie bójcie się próbować nowych rzeczy. Zasłużyliśmy na 2-miesięczną przerwę w 100 procentach i w tylu też ją wykorzystajmy!









KURTKA-NEW LOOK | BLUZKA-RESERVED | SPODNIE-STRADIVARIUS |
BUTY-NIKE ROSHERUN | PLECAK -VANS
Share
Tweet
Pin
Share
5 komentarze
Older Posts

About me

hosting19-letnia dziewczyna żyjąca w Polsce. Totalnie zakochana w meksykańskim jedzeniu, podróżowaniu, makijażu i dobrych serialach. Chcę znaleźć własną drogę do spełnienia najskrytszych marzeń!

WSPÓŁPRACA/COOPERATION

Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Napisz do mnie maila!

If you wanna cooperate with me, please send me an email!
agnieszka.czech13@op.pl


Follow Me

  • facebook
  • twitter
  • instagram

Labels

LIFESTYLE FASHION BEAUTY COOK COSMETICS TRAVEL INSPIRATION THOUGHTS

Blog Archive

Obserwatorzy

Wyświetlenia

Facebook Page

Agnieszka Czech

Popular Posts

  • ZACZĘŁO SIĘ...
    Pewnie nie wiecie, ale zaczęła się SZKOŁA! W tym roku zaczęłam swój 'ostatni rok nauki' - oficjalnie jestem maturzystką. Nadal n...
  • WISHLIST - BIKINI
    Oficjalnie od tygodnia (nieoficjalnie od dwóch tygodni) mam WAKACJE! Najdłuższe wakacje w moim życiu, w pełni zasłużone oczywiście. Piękna ...
  • 32 DNI DO ZGROZY
    Trzy lata liceum minęły mi tak szybko. Zaklimatyzowanie na początku było trudne, a zmiana klasy w drugiej jeszcze trudniejsza. Rozszerzo...
zBLOGowani.pl

Created with by BeautyTemplates