AGNIESZKA CZECH BLOG

facebook Instagram snapchat

Wybił ostatni dzień jakże nielubianego przeze mnie miesiąca - LISTOPADA. Niezmiernie cieszę się, że od jutra zaczynamy grudzień, czyli miesiąc świąteczny i ostatni miesiąc w roku 2015. Jak ten czas szybciutko leci! Nie owijając dłużej w bawełnę przejdźmy do ulubieńców...


Z okazji moich 17-stych urodzin dostałam od rodziców perfumy One Direction - Our Moment. Pierwszy perfum mojego ulubionego zespołu, więc prezent jak najbardziej udany. Poprzednio miałam That Moment, czyli reedycje tych i sama nie wiem, które lepsze. Oba sprawiają, że mogłabym stać i wąchać je bez przerwy.




Jak już mowa o One Direction to 13 listopada wyszła ich najnowsza płyta Made in the A.M. Jest pierwszą bez jednego z członków - Zayna Malika oraz ostatnią przed zapowiadaną przerwą. Moim zdaniem płyta jest świetna, piosenki przypadną do gustu nie tylko fanom. Moimi ulubionymi utworami są What A Feeling, If I Could Fly, Temporary Fix, Wolves, Love You Goodbye, A.M. Drag Me Down i Never Enough ( hahaha wymieniłam prawie cały album).

Z kosmetycznych ulubieńców przedstawiam Wam najlepszą maskarę jaką miałam od 6 lat (czyli czasu od kiedy się maluje). Twist up the Volume od Bourjois to tusz o zmiennej szczoteczce. Pierw szczoteczka wydłużająca rzęsy - przekręcasz - szczoteczka pogrubiająca. Używam jej codziennie od 3 miesięcy i nadal jestem zachwycona. Kolejnym niesamowitym odkryciem (moim, bo ludzie znają te firmę od dawna) jest szminka w kredce Golden Rose. Matowy i intensywny kolor, dość długo się trzyma, a jej cena wydaje się być aż śmieszna, bo tylko 10 zł. 
Ostatni kosmetyk, jaki mam do pokazania, jest moim najlepszym kosmetycznym zakupem kiedykolwiek (+ podkład z Revlonu). Ryżowy puder marki Ecocera to ratunek dla dziewczyn z tłustą cerą. Bezbarwny kolor, wielogodzinne utrwalenie makijażu i do tego jest hipoalergiczny. Kosztuje jedynie 15 zł, a działa cuda!



Nie bez powodu dałam na górze te dwa zdjęcia z fotobudek. W ciagu tego miesiąca pojechaliśmy z klasą na kręgle. Był to mój pierwszy raz i trochę się bałam, ale okazało się, że to świetna zabawa i z chęcią wróciłabym tam znów. Drugie zdjęcie przypomina mi jak tydzień temu spędziłam 10 godzin w kinie na Maratonie Igrzysk Śmierci. Nie wiem jak udało mi się nie zasnąć, ale było ciężko!
Ostatnimi ulubieńcami są ciasteczka z ziarnami słonecznika i sezamu, które skradły serce moje i moich znajomych oraz zwykła kawa. Ciastka są tak pyszne, że niełatwo się od nich oderwać, a ciepły napój w połączeniu z mlekiem zawsze będzie moim numerem jeden, jednak gdy za oknem robi się coraz zimniej pije ją jeszcze częściej.


A jacy są Wasi ulubieńcy? 

Zapraszam na mojego fanpage'a - KLIK oraz instagrama - KLIK



Share
Tweet
Pin
Share
14 komentarze

Po raz kolejny przychodzę do Was z outfitem, w którego w skład wchodzi znów sweter. Cały look kręci się wokół bieli, czerni i szarości, czyli kolorów najbardziej komfortowych dla mnie. Bardzo modne w tym sezonie spodnie z dziurami ( zrobionymi przeze mnie), klasyczne białe buty i długi szary kardigan to typowy jesienny strój idealny na każdą okazję.

Kilka dni temu zaczął się październik. Ten miesiąc zapowiada się być wspaniałym. Zobaczę się z Mariką, pojadę na PGA i prawdopodobnie ( po wielu wielu latach oczekiwania) spotkam Maćka Musiała - crush odkąd zobaczyłam Go w Ojcu Mateuszu. Mam nadzieję, że ten miesiąc będzie równie dobry dla Was!

















spodnie, pierścionki - primark | koszulka - no name | sweter - second hand | buty - adidas


ZAPRASZAM NA FILMIK!!!!
Share
Tweet
Pin
Share
3 komentarze

Chociaż nowy rok szkolny zaczęłam w tej samej szkole co rok temu wszystko się dla mnie zmieniło. Nowa (ale nie do końca) klasa, zmiana nauczycieli, rozszerzenia. Po pierwszym dniu wróciłam do domu i miałam ochotę płakać. Jednak nie chciałam się tak szybko poddawać, postanowiłam stawić wszystkiemu czoło, pokazać na co mnie stać. Nadal nie jest idealnie i wątpię by kiedykolwiek było, ale zdecydowanie mogę stwierdzić, że lepiej. 
Jak widać ilości zadań domowych i nauka pochłaniają większą cześć mojego czasu przez co nie mam czasu na bloga. Prowadzę go od ok. 4 lat i chociaż nie wybiłam się ani nie mam żadnych współprac z firmami, nadal chcę go prowadzić. To moje małe miejsce w sieci dające wiele radości. I tylko to się liczy...rób to co lubisz robić.











| spodnie - H&M | top, sweter, szalik - Primark | buty - Adidas | torebka - Mohito | zegarek - Tally Weijl
Share
Tweet
Pin
Share
8 komentarze
Older Posts

About me

hosting19-letnia dziewczyna żyjąca w Polsce. Totalnie zakochana w meksykańskim jedzeniu, podróżowaniu, makijażu i dobrych serialach. Chcę znaleźć własną drogę do spełnienia najskrytszych marzeń!

WSPÓŁPRACA/COOPERATION

Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Napisz do mnie maila!

If you wanna cooperate with me, please send me an email!
agnieszka.czech13@op.pl


Follow Me

  • facebook
  • twitter
  • instagram

Labels

LIFESTYLE FASHION BEAUTY COOK COSMETICS TRAVEL INSPIRATION THOUGHTS

Blog Archive

Obserwatorzy

Wyświetlenia

Facebook Page

Agnieszka Czech

Popular Posts

  • ZACZĘŁO SIĘ...
    Pewnie nie wiecie, ale zaczęła się SZKOŁA! W tym roku zaczęłam swój 'ostatni rok nauki' - oficjalnie jestem maturzystką. Nadal n...
  • WISHLIST - BIKINI
    Oficjalnie od tygodnia (nieoficjalnie od dwóch tygodni) mam WAKACJE! Najdłuższe wakacje w moim życiu, w pełni zasłużone oczywiście. Piękna ...
  • 32 DNI DO ZGROZY
    Trzy lata liceum minęły mi tak szybko. Zaklimatyzowanie na początku było trudne, a zmiana klasy w drugiej jeszcze trudniejsza. Rozszerzo...
zBLOGowani.pl

Created with by BeautyTemplates