Cześć i czołem :)
Wróciłam z mojej podróży jednak w tym poście nie pokaże Wam zdjęć ani nic nie będę opisywała, bo nie chciało mi się ogarnąć tych zdjęć. Obiecuję, że w przeciągu następnych dni to zrobię i opublikuję o tutaj :)
W czasie mojej wycieczki oczywiście nie obeszło się bez zrobienia zakupów. Pierwsze zrobiłam w Szczecinie. Chodziłam wraz z Madzią po Kaskadzie dobrych kilka godzin. Pogoda dopisywała aż za bardzo a ja przez to byłam jeszcze bardziej zmęczona. Jednak jestem zadowolona z zakupów oraz ze wspólnie spędzonego czasu z przyjaciółką. Na następnych byłam już w innym kraju, a dokładniej w Niemczech. Wybraliśmy się do Bremen, a dokładniej do centrum handlowego, w którym znajduję się Primark. Wspaniały sklep, wspaniałe ciuchy, tak mało pieniędzy do wykorzystania. Żałuję, że nie mogłam wziąć każdej rzeczy jaką tam dotknęłam. A oto moje nowości :
Wróciłam z mojej podróży jednak w tym poście nie pokaże Wam zdjęć ani nic nie będę opisywała, bo nie chciało mi się ogarnąć tych zdjęć. Obiecuję, że w przeciągu następnych dni to zrobię i opublikuję o tutaj :)
W czasie mojej wycieczki oczywiście nie obeszło się bez zrobienia zakupów. Pierwsze zrobiłam w Szczecinie. Chodziłam wraz z Madzią po Kaskadzie dobrych kilka godzin. Pogoda dopisywała aż za bardzo a ja przez to byłam jeszcze bardziej zmęczona. Jednak jestem zadowolona z zakupów oraz ze wspólnie spędzonego czasu z przyjaciółką. Na następnych byłam już w innym kraju, a dokładniej w Niemczech. Wybraliśmy się do Bremen, a dokładniej do centrum handlowego, w którym znajduję się Primark. Wspaniały sklep, wspaniałe ciuchy, tak mało pieniędzy do wykorzystania. Żałuję, że nie mogłam wziąć każdej rzeczy jaką tam dotknęłam. A oto moje nowości :
sweter - reserved | spódnica - river island | bluzki - primark, new look, new yorker
szorty - primark | spodnie - primark | buty - primark | biżuteria - primark
szorty - primark | spodnie - primark | buty - primark | biżuteria - primark
