Hej, hej!
Jak wspominałam w poprzednim poście w tamten czwartek odwiedziłam piękną stolicę Niemiec- Berlina Bardzo przypadł w moje gusta, ponieważ jest dużym miastem, jednak nie aż tak bardzo zatłoczonym. Uliczki, na których znajdują się stragany ozdobione są pięknymi, świątecznymi dekoracjami, które aż wołają o to aby zrobić im zdjęcie albo podejść do jednego ze stoisk. Przeróżne niemieckie przysmaki, których nie zdążyłam spróbować, swoim zapachem błagają o zjedzenie. Mini luna park, który sprawił, że na twarzy każdego dziecka zagościł wielki uśmiech. Nawet centrum handlowe, w którym ogrzewałam się wraz ze znajomymi, jadłam i robiłam małe zakupy, było na swój sposób świetne. Jedyne co mi się nie podobało to pogoda. Jak pewnie wiecie nad Europę nadszedł w weekend orkan Ksawery, przez co wiatr szalał jak nigdy, a deszcz i śnieg towarzyszyły temu wszystkiemu.
Nie wiem jak wy, ale ja już coraz bardziej zaczynam czuć święta. Śnieg, który spadł kilak dni temu, a dziś już stopniał sprawił, że chcę już święta. Wyciągnęłam lampki świąteczne, zrobiłam mały porządek w pokoju, rozglądam się za prezentami dla najbliższych. Kocham ten czas! ♥
Co Wam przyniósł Mikołaj? Jest u Was jeszcze śnieg?
Co Wam przyniósł Mikołaj? Jest u Was jeszcze śnieg?
